Zamów catering z Heavenly TASTYCOOKING!

Zamów catering z Heavenly TASTYCOOKING! Rozmiar tekstu Drukuj stronę Wyślij e-mailem
Share

Organizacja własnego, urodzinowego przyjęcia bez godzin spędzonych w kuchni to luksus, jaki proponujemy. Niezmiennie profesjonalnie obsługujemy duże i małe spotkania towarzyskie. Firmowe kolacje i świąteczny poczęstunek, obiady i przyjęcia z grillem.

Nasza obsługa z kulinarna pasją i wyobraźnią wyczaruje wyśmienite ciepłe dania, zimne przekąski i lekkie sałaty. Catering z Heavenly Tasty Cooking o to gwarantowana satysfakcja wszystkich uczestników przyjęcia i zawsze dobre wrażenie.
Przy świątecznym stole, w gronie najbliższych, w rodzinnym domu Nasz Gość rozkoszuje się tradycyjnym smakiem świątecznych dań przygotowanych przez profesjonalistów.
Niepowtarzalna kuchnia, świeżość i bogactwo pysznych dań są nieodzownym elementem, tworzącym wspaniałą atmosferę każdej imprezy. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cateringową!
Oferujemy każdego rodzaju dania garmażeryjne. Nie ma rzeczy, które byłyby dla nas niemożliwe. Na życzenie klienta z przyjemnością przygotujemy oryginalne menu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółowej oferty i cennika:
HEAVENLY TASTYCOOKING
Andrzej Pastuszak
telefon: 07456434424, e-mail: [email protected]

UWAGA: Oferta skierowana jest do osób prywatnych, a także firm na terenie Londynu. Jeśli zechcecie Państwo zamówić catering, a jesteście z innego rejonu UK, piszcie – zobaczymy, co da się zrobić. Do współpracy serdecznie zapraszamy także polskie sklepy w Wielkiej Brytanii.

Przykładowe desery:

desery catering

Przykładowe przystawki:

przystawki catering 3

Przykładowe dania obiadowe:

obiadowe catering2

Inne dania:

catering sklejka

 

Share

Facebook Comments

comments